Порційна упаковка

Порційна упаковка

Послуги Welvart

Порційна упаковка

Порційна упаковка під ТМ замовника. Welvart пропонує співпрацю на умовах контрактного виробництва.

Компанія «Еко-Велвар» – надійний партнер професійних послуг у сфері фасування та упаковки харчової та нехарчової продукції.

Звернувшись до нас, замовник отримує повний спектр послуг: від розробки дизайну упаковки до повного циклу виконання замовлення.

Ми беремо на себе: створення дизайну макету упаковки, виробництво продукції за рецептурою замовника з власної чи давальницької сировини, змішування, фасування та упаковку продукції під власним брендом клієнта.

Ми не просто упаковуємо та фасуємо, ми – беремо у свої руки турботу про ваш бренд і виправдовуємо довіру.

Наша потужна технічна база дозволяє надавати послуги з фасування сипучих, а також однокомпонентних та багатокомпонентних продуктів, рідких, пастоподібних речовин у різні типи упаковки:

Пакетики саше (sachet) – це чотирьох-шовні пакетики (від 1 г до 60 г), виготовлені з двох або трьох шарових полімерних плівок чи комбінованих матеріалів.Застосовується саше у харчовій, косметичній, фармацевтичній, хімічній та інших галузях, для порціонної розфасовки різноманітних по консистенції продуктів: рідини, сипучих, пастоподібних продуктів.

Упаковка саше – зручний інструмент реклами для промо-акцій, дегустацій.

Пакет стік (англ. Stick) – стильна форма упаковки порціонної продукції (від 1г до 30 г). Як правило, застосовується для упаковки сипучих продуктів: цукор, перець, сільДругий сегмент – рідкі і пастоподібні продукти: майонез, кетчуп, гірчиця, соуси, васабі. Особливого поширення стіки отримали в ресторанах, готелях, кафе, потягах, літаках, офісах.

Дой-пак (doy pack) – фасувальний пакет з гнучким дном, завдяки особливості дизайну, упаковка може стояти вертикально на полиці. За бажанням замовника дой-пак може мати додаткові опції: застібку zip-lock, євроотвір. Така упаковка добре підходить для рідких, сипучих, пастоподібних і навіть штучних продуктів ( від 25г до 60 г)

Стакани ПП – поліпропіленові стаканчики (ПП) виготовлені з міцного, водонепроникного і безпечного для здоров’я матеріалу.Стаканчики ПП застосовуються у багатьох сегментах HоReCа і не тільки для напоїв. Наприклад, в азіатській кухні , цей тип упаковки добре підходить для порційного фасування васабі , імбиру, соєвого соусу, у харчовій промисловості – для морозива, сметани та молочних продуктів та ін…

Тож, в залежності від потреб замовників, ми можемо запропонувати стаканчики ПП різних розмірів, об’єму та кольорів.

Матеріал для упаковки:

 • ламіновані плівки,
 • папір,
 • буфлен,
 • поліетилен.
 • полімерна тара

Основні пріоритети компанії «Еко-Велвар» – гарантія якості, індивідуальний комплексний підхід до кожного клієнта.

Співпрацювати з нами надійно та ефективно!

Наші менеджери завжди готові надати професійну та детальну консультацію щодо особливостей вашого замовлення.

Конкурентні переваги

Чому замовники для співпраці
обирають «Еко- Велварт»?

Потужна виробнича база компанії дозволяє фасувати та упаковувати різні види продуктів, заощаджуючи час та витрати замовника, в будь-які види пакувальних матеріалів (саше, стакани, стіки). Адже якісне фасування гарантує тривале та зручне зберігання, транспортування товарів та привабливий вигляд.

 • Контрактне виробництво під вашим брендом з власної або давальницької сировини.
 • Індивідуальний підхід
 • Контроль всіх етапів виробництва
 • Комплексний підхід, починаючи з розробки макету до випуску упаковки.
 • Завдяки потужному виробництву, ми виконуємо навіть дуже складні замовлення.
 • «Еко-Велварт» несе відповідальність за якість наданих товарів та послуг.