Про нас

Компанія «Еко-Велварт»

О нас

Торгово-виробнича компанія ТОВ «Еко-Велварт»

Компанія «Еко-Велварт» – надійний партнер професійних послуг у сфері фасування та упаковки харчової та нехарчової продукції для сегменту HoReCa. Понад 10 років «Еко-Велварт» пропонує рестораторам, готельєрам та виробникам послуги контрактного виробництва під брендом замовника з власної або давальницької сировини.

Клієнти «Еко-Велварт» завжди отримують краще! Компанія пропонує повний спектр послуг: від розробки дизайну упаковки до повного циклу виконання замовлення.

До того ж компанія має вже власну лінійку концентрованих вітамінних чаїв під ТМ Welvart, виготовлених за сучасними технологіями з натуральної преміум сировини українських виробників.

Вітамінні чаї ТМ Welvart- природній смак з ягід, фруктів та спецій, якісна сировина, зручна упаковка – цікава пропозиція для для сегмента HoReCa і не тільки.

ТОВ«Еко-Велварт»: ми – беремо у свої руки турботу про ваш бренд і завжди виправдовуємо довіру.

Наші кліенти

З нами вже працюють

Співпраця з «Еко-Велварт» — це можливість отримати комплексне індивідуальне обслуговування в одному місці від розробки дизайну етикетки до упаковки продукту!

сертифікати

Відповідаємо за нашу якість

Компанія має всі сертифікати якості на надання послуг

Конкурентні переваги

Чому замовники для співпраці
обирають «Еко- Велварт»?

Потужна виробнича база компанії дозволяє фасувати та упаковувати різні види продуктів, заощаджуючи час та витрати замовника, в будь-які види пакувальних матеріалів (саше, стакани, стіки). Адже якісне фасування гарантує тривале та зручне зберігання, транспортування товарів та привабливий вигляд.

  • Контрактне виробництво під вашим брендом з власної або давальницької сировини.
  • Індивідуальний підхід
  • Контроль всіх етапів виробництва
  • Комплексний підхід, починаючи з розробки макету до випуску упаковки.
  • Завдяки потужному виробництву, ми виконуємо навіть дуже складні замовлення.
  • «Еко-Велварт» несе відповідальність за якість наданих товарів та послуг.